www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/24/2019 - 10:29

Mimo domov trávíme čas na výletech, pracovních cestách i obchodních jednáních. Ve dnech volna i těch pracovních potřebujeme být ale často stále k zastižení na svém mobilu a to znamená dát si pozor na stav baterie.

Bez nabíječky nefunguje

Ať už jedeme na relaxační víkend, několikadenní výlet nebo služební cestu, bereme si s sebou svůj mobil. Chceme zůstat na příjmu s rodinou i přáteli či kolegy, pochlubit se fotkami nebo se poradit a tak trávíme čas na různých komunikátorech, k tomu více fotíme a používáme mobilní telefon i jako navigaci a baterka ubývá a ubývá. Když si k tomu přidáme zapnutou GPS a třeba nějakou hru na odreagování a pročtení zpráv ze světa i domova, většinou jen tak tak dorazíte večer k nabíječce. V různých rekreačních zařízeních se ale můžeme setkat s problémem, že je k dispozici jen omezený počet zásuvek na mnoho lidí a většinou mají stejný problém, jako my. Tedy chtějí si dobít své mobily a tablety.

Až čtyři najednou

Vybitý mobil nám dokáže zkomplikovat život. Nejen, že přijdeme o možnost volat, fotit a komunikovat se svým okolím, ale také jsme bez navigace. Když se pak konečně dostaneme k zásuvce, musíme se s ostatními členy rodiny nebo obyvateli kempu nějak dohodnout. Skvělé řešení, jak nabít více zařízení najednou, je univerzální USB nabíječka Orava, která zvládne z jedné zásuvky dobít až čtyři zařízení. Potřebovat budete jen dostatek kabelů, což nejspíš nebude problém, protože každý má ke svému telefonu svou nabíječku. Pohodlně tak z jedné zásuvky dobijete mobil, tablet, další mobil a třeba i powerbanku.

Někdy je příjemné si od online světa odpočinout a mobil vypnout nebo ho nechat v šuplíku. Když ale potřebujeme být na příjmu, je nabíječka pro více zařízení vhodnou volbou do kempu, na pracovní víkendy i domů do míst, kde je málo zásuvek.

 

reklama: