www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 10/10/2019 - 12:02

V současné době je o nemovitosti obrovský zájem. Důvodů je hned několik. Svobodné páry, ale i mladé rodiny touží po vlastním bydlení. Investoři zase hledají atraktivní investiční příležitosti. Protože ceny nemovitostí v dlouhodobém horizontu neustále rostou, tak jsou nemovitosti ideální investicí. V podstatě nezáleží na tom, jestli plánujete nějaké obydlí zakoupit, nebo prodat, protože v každém případě potřebujete spolehlivý portál, kam inzerát umístíte, respektive kde nabídku budete hledat.

První možností je obrátit se na realitní kancelář, u které však počítejte s tím, že zaplatíte nemalé provize. Jestliže chcete takových sto tisíc korun ušetřit, není nic jednoduššího než zahájit koupi či prodej nemovitosti na vlastní pěst. Dovolujeme si vám v souvislosti s tím představit férový realitní portál CINCINK, za nímž stojí silný obchodní partner, a to Komerční banka.

CINCINK pod záštitou Komerční banky, jednoho z největších bankovních domů v naší republice, vám dokáže nabídnout vskutku kvalitní spolupráci, ať už chcete nemovitost prodat, nebo koupit. Stejně tak se vám nabízejí i další služby, jako jsou právní služby, zajištění financování, textace prodejního inzerátu, vizualizace interiéru a podobně.

Co všechno vám dokáže CINCINK nabídnout?

Portfolio služeb je vskutku bohaté. Pokud prodáváte či kupujete nemovitost na vlastní pěst, tedy bez realitní kanceláře, právní služby určitě využijte, protože tak aspoň nepodepíšete nevýhodnou smlouvu. Důležité je, aby smlouva zahrnovala podstatné body, neboť v opačném případě by vás mohla dostat do nepěkných problémů.

Jestliže nemáte vůbec ponětí o tom, na kolik vaše nemovitost vyjde, jakou má momentální hodnotu, není nic jednoduššího než si pozvat odhadce. Portál CINCINK vám dokáže připravit analýzu hodnoty, aniž by osobně musel navštívit daný objekt. Stačí odhadci pouze dodat potřebné dokumenty.

Určitě víte, že krásné fotky dokážou nalákat potenciální zájemce. Právě z tohoto důvodu se vyplatí požádat portál CINCINK o nafocení bytu. Fotografie zhotoví profesionál, jenž vám tak dokáže vytvořit opravdu kvalitní prezentaci nemovitosti.

Dále můžete požádat o vypracování 3D plánku nemovitosti, technickou inspekci, úschovu peněz a služby daňového poradce.

Nezapomeňte na financování

Protože projekt CINCINK spolupracuje s Komerční bankou, není problém zajistit i financování. Hypotéka je ideální a výhodný způsob, jak koupit vlastní nemovitost. Získat však hypotéku je trochu běh na dlouhou trať. Potřebujete celou řadu podkladů, dokumentů a papírů. CINCINK vám však se vším pomůže, abyste se v administrativních záležitostech neztratili.

Podívejte se tedy na portál CINCINK.cz. Uchvátí vás jednoduchostí, intuitivním prostředím a přehledností.

hypoteční kalkulačka online

reklama: