www.katedrala.cz


         
Doprava
Vložil/a pshk, St, 04/29/2015 - 13:09

Řešíte, kde zaparkovat v centru Prahy? Na těchto webových stránkách najdete užitečné tipy na parkoviště, kterých můžete využít k dlouhodobému i ke krátkodobému stání. Centrum Prahy je rozdělené do několika zón, ve kterých se však nevyplatí parkovat, protože jsou určeny buď ke krátkodobému stání nebo jen pro obyvatele hlavního města. Jestliže chcete zaparkovat v Praze na celý den, je ideální zajet do některého z parkovacích domů. Proti parkování venku na ulici nabízí hned několik výhod.

Vložil/a l.sirkova, St, 06/29/2011 - 13:30

 

Zajišťujeme mezinárodní
dopravu z USA a z ČR do 220 zemí světa do 3 dnů za příznivou cenu.
Dopravíme zásilky jakýchkoliv rozměrů, dokumenty, stoje, automobily, využíváme

Vložil/a cargotex, Pá, 06/10/2011 - 16:46

 Naše společnost je kvalitním poskytovatelem služeb v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Jsme vybaveni mnohaletými zkušenostmi, díky kterým jsme schopni zákazníkům najít flexibilně nejoptimálnější řešení k uspokojení jejich potřeb, jelikož spolupracujeme s několika významnými mezinárodními společnostmi.

Vložil/a RegistraceAuta.cz, Út, 03/01/2011 - 23:19

Zajistíme registrace motorových vozidel, přepisy aut, přihlášení vozidla do evidence, výměny SPZ, změny údajů v technickém průkazu. Dále povinné ručení, havarijní pojištění, STK, měření emisí, školení řidičů firemních aut, školení řidičů vysokozdvižných vozíků.

Vložil/a art10, Pá, 10/01/2010 - 16:55

HrubyMoving s.r.o. nabízí profesionální stěhování v Čechách i do zahraničí a komplexní stěhovací služby, jako je vyřízení dokumentace, balicí služba, skladová služba, výroba obalů a ekologická likvidace. Pro více informací kontaktujte pobočky na stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování Ostrava.

Vložil/a ondrejvlasak, Pá, 07/02/2010 - 16:08

Kontejnerová firma www.kontejnery-cetkovsky.cz/kontejnerova-doprava Vám nabízí pronájem kontejnerů na sutě a odpady, následné přistavení kontejnerů na Vámi určené místo a to vše v okolí Prostějova, Konice a Vyškova.

Vložil/a Routex, Út, 06/22/2010 - 15:03

Firma ROUTEX s.r.o. je špedičná firma zameriavajúca sa na sprostredkovanie medzinárodnej a vnútroštátej prepravy.
Prepravy uskutočňujeme vlastným vozovým parkom alebo prostredníctvom rozsiahlych databáz dopravcov z celej Európy, ktorými disponujeme.

Vložil/a aivision, Pá, 04/23/2010 - 11:32

Na našich stránkách najdete vše, co se týká stěhování. Naše firma působí v oblasti stěhování na českém trhu již mnoho let a díky našim mnohaletým zkušenostem poskytujeme našim zákazníkům stěhovací služby na profesionální úrovni.

reklama:

Syndikovat obsah