www.katedrala.cz


         
Ekonomické poradenství a stránky zabývající se tímto tématem
Vložil/a pshk, Čt, 02/13/2014 - 12:03

Nabízíme prodej již založených společností s ručením omezeným. U nás si můžete zakoupit s.r.o. s cenou již od 19 900 Kč. Společnost má vyřízené všechny nezbytné dokumenty - živnostenské oprávnění, společenskou smlouvu, je zapsána v obchodním rejstříku a má přidělené identifikační číslo. Kromě s.r.o. zajišťujeme také prodej a.s. a SE. Jestliže si nevyberete z nabídky předzaložených obchodních společností, můžete si u nás nechat založit svou budoucí firmu na míru.

Vložil/a forumabc, Po, 12/23/2013 - 21:35

Vedení účetnictví, daňové evidence, daně

  • Vedení učetnictví nebo daňové evidence pro živnostníky, OSVČ, s.r.o., právnické osoby.
  • Evidence DPH pro plátce DPH.
  • Zpracování daňových přiznání, mezd.
  • Přehledy OSVČ pro ČSSZ, zdravotní pojišťovny
Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 12:01

 Na webu Založení ready made s.r.o. se dozvíte více informací o předzaložených neboli ready made společnostech, které jsou připraveny k okamžitému převedení na budoucího majitele. Ready made společnosti vám usnadní rozjezd vaší podnikatelské činnosti. Kromě koupě již předzaložené společnosti se také nabízí založení společnosti na míru vašim konkrétním požadavkům. Tuto formu využijete spíše tehdy, když máte specifické nároky na svou společnost a hotové řešení zcela nevyhovuje vašim představám.

Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 11:59

 Portál s názvem Založení společnosti poskytne cenné rady a užitečné informace všem z vás, kteří se chystají začít podnikat. Najdete zde mnoho zajímavých rad pro založení společnosti s ručením omezeným a budete si tak moci založit s.r.o. krok po kroku. Další články publikované na tomto portálu se týkají ready made služeb, sídla firmy a evropských společností. Články vycházejí pravidelně a vy tak máte možnost stále rozšiřovat své znalosti v této oblasti.

Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 11:57

 Na webové stránce Poskytnutí sídla firmy najdete všechny potřebné informace k zajištění sídla pro svou obchodní společnost. Sídlo se může nacházet ve vašich vlastních prostorách, v pronájmu nebo si ho můžete zajistit formou virtuální kanceláře. Zde se dozvíte více o možnostech, které máte jako začínající i zkušený podnikatel. Sídlo firmy je nezbytné ke každé obchodní společnosti. Zatímco osobě podnikající jako OSVČ stačí pouze místo podnikání, případně provozovna.

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 12:49

 Navštivte portál Ready made společnosti.net, který se specializuje na ready made služby. Kromě zajímavých článků zde najdete také užitečný slovník pojmů, který obsahuje hesla jako pohledávka, sociální pojištění, OSVČ a další. Na webu je dále k dispozice databáze bank a dalších finančních institucí, které vám mohou pomoci při financování vašeho byznysu. Ready made společnosti se zakládají po celé republice. Jejich sídlo se může nacházet například v Praze, a to i formou takzvané virtuální kanceláře.

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 12:47

 Internetový portál Ready made společnosti se zaměřuje na problematiku předzaložených firem a společností zakládaných na míru. V základních sekcích Ready made, Zakládání společností a Poskytnutí sídla najdete mnoho užitečných informací, díky kterým si budete moci vybrat firmu dle vlastních představ. Najdete zde informace o společnostech s ručením omezeným, akciových společnostech, evropských společnostech i dalších formách podnikání na českém trhu. 

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 12:43

 Rádi byste začali podnikat? Přemýšlíte o založení společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti nebo evropské společnosti? Přečtěte si články na webu Prodej firem na klíč, které jsou zaměřené na zakládání ready made společností. Jedná se o firmy, které můžete zakoupit jako již předzaložené a začít podnikat prakticky hned od druhého dne, kdy bude společnost převedena na vaše jméno. Ready made specialisté za vás zařídí ohlášení volné živnosti, registraci na finančním úřadě i zápis do obchodního rejstříku.

Vložil/a pshk, Út, 08/27/2013 - 12:40

Společnost Companies.cz se specializuje na zakládání ready made firem, a to na společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti a evropské společnosti. Máte zde možnost nechat si založit společnost na míru nebo si zakoupit již předzaloženou společnost. Ke každé firmě je dále potřeba zajistit si sídlo. I to u Companies.cz nabízejí, a to formou virtuální kanceláře. Můžete tak získat i sídlo firmy v Praze za velmi výhodných podmínek.

Vložil/a naplava, Út, 02/07/2012 - 10:18

Profesionální poradenství a proklientský přístup v oblasti dotací z fondů EU. Nabízíme komplexní služby při zpracování žádostí o dotace, studií proveditelnosti, analýz a podnikatelských plánů. Administrace projektů a realizace výběrových řízení.

reklama:

Syndikovat obsah