www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 09/28/2019 - 10:02

Zajít si na masáž se stalo celkem běžnou součástí našich životů, v posledních letech ale na oblibě získává u mužů i žen erotická masáž. Jak probíhá a co od ní můžete čekat?

Jak to bude?

Slova jako erotika nebo smyslnost byla ještě před pár lety téměř tabu nebo se vyslovovala šeptem. Doba naštěstí pokročila a tak si můžeme dopřát cokoli, co nám dělá radost a co nás uspokojí. Erotické masáže ale nabízí mnohem víc, uvolníte se, budete mít lepší náladu, odpočinete si a samozřejmě i uvolníte a zregenerujete svaly. Zároveň si ale užijete i příjemné vzrušení a masérka se, oproti klasické masáži, postará i o vaše intimní partie. Masáž je tak zakončena vaším vyvrcholením. Svůdné prádlo masérky, příjemné světlo i tlumená hudba pomáhají vnímat celou masáž všemi smysly. Masérky se můžete dotýkat, povídat si s ní, dívat se na ni při masáži nebo jen zavřít oči a užívat si každý dotek.

Jako v pohádce

Kromě klasické erotické masáže si můžete vybrat i některý z dalších druhů. Podle zvoleného typu použije masérka vonné oleje, mýdlové bubliny nebo lávové kameny, záleží na vašem výběru. Velmi žádané jsou nuru masáže, při kterých se používá speciální velmi kluzký olej z mořských řas, masérka tak po vašem těle může klouzat a masírovat vás celým tělem. Spojení sexuálních a duchovních prvků nabízí tantrická masáž, u které se dokonale uvolníte a zbavíte nahromaděného napětí. U erotických masáží jde především o vaše pohodlí, vzrušení a relaxaci a tak pokud třeba něco nemáte rádi nebo je vám dotek v určitých partiích nepříjemný, s masérkou se snadno domluvíte a ona masáž uzpůsobí vašim potřebám a přáním.

Smyslnost, příjemné prostředí, krásné masérky a uvolňující atmosféra jsou tím důvodem, proč mají erotické masáže takový úspěch. Vyzkoušet je se určitě vyplatí, uvolníte se a budete mít netradiční zážitek.

 

reklama: