www.katedrala.cz


         
Gastronomie
Vložil/a grafické studio..., Čt, 11/17/2022 - 21:27

Máme vše, co potřebujete pro barmanské show, a také důležité produkty pro každodenní provoz vaší provozovny. Nabízíme stylová barmanská pouzdra, originální barmanské sady a kožené tašky pro barmany. V našem širokém sortimentu najdete koktejlové šejkry, míchací sklenice, karafy, panáky, džbány a sklenice na alkohol, víno i vodu a mnoho dalšího.

Vložil/a POHANKA-jidelna..., St, 11/19/2014 - 17:38

Již je tomu rok, co na pardubické třídě Míru otevřela své dveře pro veřejnost nová samoobslužná jídelna POHANKA zaměřující se na zákazníky se zájmem o zdravé stravování, jejíž vznik významně podpořil grant Evropské unie a státního rozpočtu. Rodina Pohankových spolu s týmem převážně sociálně a zdravotně hendikepovaných dokázala po překonání mnoha překážek vydobýt slušnou pozici, ze které má šanci vyrůst v samostatně prosperující a konkurenceschopný sociální podnik. Jak sama spolumajitelka, paní Iva Pohanková říká: „Podařilo se nám během 12 měsíců zvýšit prodej našich zdravých pokrmů z prvotních 140 na slušných 260 za den. Neustále rozšiřujeme náš sortiment a vylepšujeme kvalitu našich služeb. Nebylo lehké ustát mnoho překážek, které nás na naší cestě potkaly.

Vložil/a levnerecepty, St, 03/19/2014 - 14:45

Levné recepty Levné, rychlé a chutné recepty od Vás (čtenářů webu) pro Vás :)

Vložil/a Poco, Pá, 08/03/2012 - 12:40

AZ-europe je sociální síť, katalog, zpravodajství a elektronické obchodní centrum v jednom. Jednoduše Evropský zábavně-informační portál určený pro všechny. Mohli bychom mu dát několik přívlastků, jako například: evropský, přehledný, moderní, rychlý a mnoho dalších, protože to AZ-europe určitě je, vždyť posuďte sami.

Vložil/a agrimex, St, 05/16/2012 - 08:58