www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 11/10/2019 - 11:14

Máte rádi trička s vtipnými nápisy? Dáte jimi najevo svůj smysl pro humor a ukážete, že jste originální. Samozřejmě se nehodí ke každému outfitu, ale všichni aspoň jedno či dvě užijeme. A možná ve svém okolí máte někoho, kdo se v nich úplně vyžívá. Udělejte mu radost!

Synonymem pro trička s vtipnými nápisy se v Česku stal e-shop Geekshirts. Najdete tam nejen trička, ale i mikiny, tílka, čepice, batůžky nebo plakáty se zajímavými motivy. Nejde přitom o žádné vzory, které byste vídali v každém druhém e-shopu. Geekshirts je s návrhy originální a často přináší i čistě české motivy. Velkým trhákem jsou například kolekce Bob a Bobek či Pat a Mat.

Objevte celou plejádu nových motivů

Geekshirts nezahálí a přichází se stále novými a novými motivy. Výborně reaguje na aktuální dění, populární seriály a to, co je ve světě momentálně trendy. Důkazem toho jsou i nové motivy, které si můžete prohlížet v sekci novinky. Číhají tam na vás zvířátka, narážky na Big Bang Theory, vzpomínky na to, že za dob vašeho dětství jsme měli devět planet. Dále nás zaujalo třeba tričko pro milovníky maratonu.

Dejte najevo, že jste šampionem v maratonu

Ne, ne, tentokrát nejde o sport. Ostatně sportovní aktivity mezi geeky nejsou příliš obvyklé. Preferují sledování seriálů a hraní počítačových her. Toho se drží i tričko Marathon Champion. Dejte jím najevo, že jste šampionem ve sledování seriálů na Netflixu!

Tričko Marathon Champion je podobně jako jiná vyrobeno ze 100% bavlny, a to s vysokou gramáží látky 185 g/m2. Aby vám kvalitní potisk vydržel co nejdéle, je doporučováno trička prát na 30 °C a naruby. Potisk by se neměl žehlit.

Mimochodem, trička s originálním potiskem jsou vhodným tipem na vánoční dárek. Vzpomeňte si na to, až nebudete vědět, čím obdarovat své blízké, a zamiřte na www.geekshirts.cz.

trička

reklama: