www.katedrala.cz


         
Hobby
Vložil/a optomedia@seznam.cz, Ne, 11/13/2016 - 16:53

vánoční ozdobyVánoce můžete mít krásné. A nemusí být drahé. Naopak, přinášíme Vám tip, jak si na svátky originálně ozdobit dům, zahradu i vánoční stromeček...

Vložil/a pool67, So, 12/14/2013 - 09:25

Místní rybářská organizace v Jičíně.

Vložil/a pshk, Po, 09/23/2013 - 12:06

 Webové stránky Elektronické cigarety a liquidy se zaměřují na problematiku elektronických cigaret. Pravidelně zde vycházejí články, ve kterých si můžete přečíst více o tomto zařízení. To nemá na naše zdraví tak negativní dopad jako běžné cigarety. Články jsou zde rozděleny do několika sekcí, a to do E-cigarety, E-liquidy, Příslušenství a Produkty. Díky obsáhlým recenzím se dozvíte, jaké elektronické cigarety jsou aktuálně nejlepší a jaké náplně rozhodně stojí za vyzkoušení.

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 13:09

 Webové stránky Moje-e-cigareta.cz poskytují svým čtenářům informace ze světa elektronických cigaret. Najdete zde články zaměřené na e-cigarety, e-liquidy a náplně, konkrétní výrobce a značky i na nezbytné příslušenství. Elektronické cigarety představují zajímavou alternativu ke klasickým cigaretám. Díky nim můžete ušetřit nemalé finanční prostředky. Rovněž jejich dopad na zdraví není tak negativní jako u klasického kouření cigaret. Na webu Moje-e-cigareta.cz jsou neustále publikovány nové články.

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 13:02

 Navštivte portál Elektronická cigareta, na kterém najdete recenze a články o elektronických cigaretách. Nově se připravuje také diskuzní fórum, ve kterém se budete moci podělit o své zkušenosti s e-kouřením. Díky obsáhlé databázi produktů si můžete najít elektronickou cigaretu i e-liquid, který plně uspokojí vaše požadavky. Najdete zde také tipy na příslušenství, bez kterého se žádný majitel elektronické cigarety neobejde. Články nejsou zaměřeny jen pozitivně, obsahují také kritiku e-cigaret.

Vložil/a pshk, Čt, 09/05/2013 - 12:52

 Pro všechny příznivce turistiky a pěších výletů do přírody jsou připraveny webové stránky Walkingshop.cz, na kterých najdou mnoho zajímavých a užitečných informací z této oblasti. Zjistí například, jak vybírat trekingové a nordicwalkingové hole, krokoměry nebo čelovky. Nordic walking je sport, který k nám přišel ze severní Evropy. Jedná se o chůzi se speciálními holemi, při které zapojíte nejen svaly na nohách, ale také na rukách a zádech. Hůlky vám navíc poskytnou oporu v náročném terénu.

Vložil/a www.ceska-dvirka.cz, Ne, 07/28/2013 - 13:52

Hodinový manžel je řemeslník, který zvládá řemeslné práce všeho druhu, které jsou spojeny s údržbou a provozem domů, bytů, kanceláří, provozoven firem, obchodů, skladů, zahrad, garáží atd.
Hodinový manžel má zkušenosti s opravami a montážemi mnoha řemeslných prací.
Hodinový manžel je ideální, pokud potřebujete opravit, zhotovit či dokončit více rozličných řemeslných prací.
Hodinový manžel vám pomůže při stěhování, vyklízení sklepů, půd, kůlen atd.

Vložil/a jardaepp, St, 04/24/2013 - 21:00

Sestavení rodokmenů,hledání předků,ostatní genalogické služby

Vložil/a nvn, Po, 06/11/2012 - 09:45

 Soudní znalkyně pro odhady cen nemovitostí. Znalecké posudky úřední a tržní ceny nemovitostí. Odhady cen stavebních objektů a pozemků pro převod nemovitostí zahrnující byty, rodinné domy, chaty, výrobní areály, komerční prostory aj. Přes 22 let praxe a více než 3.500 vyhotovených znaleckých posudků.

Vložil/a Schenky, Út, 04/24/2012 - 18:56

Chcete obdarovat novomanželům originálním blahopřání. Návod na vytvoření blahoprania, které potěší a zároveň pobaví, najdete na stránce. Zapomeňte na svatební kytici a udělejte originálnější blahopřání.

reklama:

Syndikovat obsah