www.katedrala.cz


         
Kancelářské potřeby
Vložil/a katalogy visi, Po, 04/16/2018 - 11:24

Vyrábíme a prodáváme skleněné magnetické tabule různých barev a velikostí, vhodné do tříd, kanceláří, domácností, restaurací  či jako prezentační tabule na recepce firem nebo informační tabule do výroby. Vhodné jsou i do dětských pokojů. Barevné varianty se skvěle hodí do každého interiéru. Pořizovací cena i snadná údržba jsou skvělým bonusem.

Vložil/a pshk, Čt, 11/05/2015 - 11:41

Vybíráte novou kancelářskou techniku? Skartovačky, řezačky nebo třeba laminovačky přijdou vhod každému. Skartovačky se využívají pro likvidaci již nepotřebných dokumentů a médií, řezačky pro tvorbu vizitek nebo letáků a laminovačky zase pro výrobu různých pevných kartiček. Tyto pomocníky využijete nejen ve své kanceláři, ale také doma. Jelikož se dají zakoupit různě vybavená zařízená, tak můžete vybírat jak mezi těmi dražšími, tak i u těch levnějších, která však nejsou určena ke každodennímu použití.

Vložil/a pshk, Čt, 11/05/2015 - 11:30

Magnetická tabule či tabulka je užitečným doplňkem do práce, do školy i do domácnosti. Na psaní se zde používají speciální a snadno stíratelné fixy a vy na ni tak můžete psát nebo kreslit libovolnými barvami. Magnetické tabule se těší velké oblibě a dají se proto zakoupit v celé řady provedení. Prodávají se jako malé, středně velké a velké. Mohou být se zavěšením na zeď nebo na praktickém stojánku, který snadno přemístíte všude tam, kam budete potřebovat.

Vložil/a pshk, Po, 05/25/2015 - 15:03

Internetový obchod Protisk-shop.cz vám nabízí kvalitní kancelářskou techniku, kterou jistě využijete. Jeho nabídku tvoří například laminátory a laminovací fólie, vazače, termovazače a termoobálky, řezačky papíru, skartovačky nebo flipchart tabule či korkové nástěnky. V obchodě můžete nakupovat za výhodné ceny. U každého produktu je uvedena jeho podrobná specifikace, tak hned víte, zda je vhodný pro profesionální nebo hobby použití. Většinu zboží zde mají skladem a také za velmi atraktivní ceny, takže s jeho nákupem rozhodně neprohloupíte.

Vložil/a webkotlar, Ne, 05/13/2012 - 13:04

Zabýváme se dodávkami papíru a kancelářských potřeb pro firmy i širokou veřejnost. Velkoobchod kancelářskými potřebami a internetové papírnictví nabízející kancelářské potřeby, kancelářský papír, xerografický papír, kancelářskou technika, etikety, obálky, psací potřeby a školní potřeby.

Vložil/a kotlar, Čt, 05/10/2012 - 08:48