www.katedrala.cz


         
Klimatizace
Vložil/a katalogy visi, Po, 09/24/2018 - 14:57

Prodáváme vzduchotechniku, především ventilátory, klimatizace, mřížky, potrubí, odvlhčovače, řízené větrání, teplovzdušné rozvody. Pro detailní nabídku se podívejte na náš web, kde najdete aktuální a kompletní nabízený sortiment vzduchotechniky. Rovněž nabízíme produkty za zvýhodněnou cenu. Sledujte náš web.

Vložil/a petr.wenzel, Čt, 01/30/2014 - 22:09

Na webu www.klimatizace-lg-toshiba.cz naleznete eshop klimatizace LG, Toshiba, Haier a Acond. Prodáváme klimatizace do bytu i kanceláře. Samozřejmě vám klimatizaci po návštěvě zdarma navrhneme a následně provedeme montáž.. Jelikož prodejem a následnou montáží klimatizace naše služby nekončí tak provádíme servis klimatizace a případné revize úniku chladiva.

Vložil/a petr.wenzel, Čt, 01/30/2014 - 21:56

Na webu www.montaz-klimatizace-praha.cz naleznete kompletní informace jak vlastně probíhá montáž klimatizace. Popis montáže klimatizace je dopravázený fotografiemi z typické montaže klimatizace. Nejčastějším místem kde provávíme montáž klimatizace je Praha 4 a Praha 10, ale samozřejmě vám provedeme montáž klimatizace i v jiných částech Prahy a jejim okolí. Provádíme montáž klimatizace jak vámi tak námi dodaných.

Vložil/a petr.wenzel, Čt, 01/30/2014 - 21:47

Poskytujeme kompletní služby v oblasti klimatizační techniky.  Web www.prahaklimatizace.cz je určený hlavně zákazníkům  v Praze a jejim okolí. Specializujeme se na prodej, montáž a servis klimatizace v Praze a okolí. Samozřejmostí je návrh klimatizace zdarma po kterém bude vytvořena nezávazná cenová nabídka.

Vložil/a petr.wenzel, Čt, 01/30/2014 - 21:34

Provádíme servis klimatizací všech typů i značek. Nejčastěji provádíme servis klimatizace LG, Klimatizace Toshiba, Midea, Acond, Artel, Alaska, Coolexpert, Mitsubishi, Samsung, Panasonic, Nagano Trane, Gea, Carrier, Fuji, Zenithair, Whirlpool, York, Sinclair, Fujitsu, Hitachi, Master, Daitsu, Remko, Sakura, Desa,Mcquay  a další klimatizace zvětových výrobců. Mimo servisu klimatizací provádíme i montáže a somozřejmě i klimatizace prodáváme.

 

Vložil/a sorke-eu, So, 05/12/2012 - 20:28

Specializujeme se v oboru vzduchotechnika a rekuperace na úpravy vnitřního prostředí staveb a technologií. Zajišťujeme návrhy a realizace pro oblasti větrání, ohřev vzduchu, teplovzdušné vytápění, klimatizace a chlazení.

Vložil/a ondrejvlasak, So, 10/15/2011 - 19:35

Zajistíme veškeré služby pro domácí i průmyslová chladící zařízení, klimatizace, autoklimatizace, výrobníky ledu, odvlhčovače, sušičky, dodávky mrazících a chladících boxů a další. Chladící zařízení a jejich pravidelné roční revize na kontrolu těsnosti chladícího okruhu dle zákona jsou pro nás samozřejmostí

Vložil/a axasa, Ne, 03/06/2011 - 21:03

Klimatizace Brno Encofa Servis specializujeme na montáže a servis chladírenských a klimatizačních zařízení. Naše zaměření jsou rodinné domy, byty, firmy a individuální projekty.

Vložil/a ondrejvlasak, St, 07/28/2010 - 23:17

Brněnská společnost MAX WAY s.r.o. se svou činností zaměřuje na klimatizace do bytu a kanceláře, tepelná čerpadla, vzduchotechniku, rekuperaci a fotovoltaiku v Brně a okolí. Nabízíme klimatizace LG.

reklama:

Syndikovat obsah