www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 10/06/2019 - 11:14

Superpotraviny dnes představují snadnou i časově nenáročnou cestu k zdravějšímu stravování a životnímu stylu obecně. Větším problémem může být přehled o tom, které si skutečně zaslouží naši pozornost. Za superpotravinu se dnes totiž vydává kde co. Dalším problémem je naučit se je zařadit do svého jídelníčku. Mnohdy nejde o žádné kulinářské pochoutky. Nebo s nimi prostě neumíme vařit.

Mixy superpotravin Superfoody

Skvělý způsob, jak se nemuset učit znovu vařit a užít si superpotraviny skutečně naplno, nabídl projekt Superfoody.cz. Firma Coold mind přišla s mixy superpotravin, které stačí přimíchat do jídla. V podstatě jakéhokoliv. A tak bez nutnosti hledat nebo vymýšlet nové recepty dokážete sobě a své rodině nabídnout zdraví a krásu ze superpotravin každý den.

Superpotraviny v bio a RAW kvalitě

Veškeré superpotraviny v mixech jsou bez chemie a v RAW kvalitě. Bylo tedy dbáno na to, aby ani při zpracování do nabízeného produktu neztratily své nutriční hodnoty, například kvůli vysoké teplotě použité při sušení. Superpotraviny získáváte bez různého balastu, který by nastavoval hmotnost výrobku. Bývá zcela běžné, že superpotravinové mixy jsou složeny z velkého množství levných surovin, jako jsou například ovesné vločky, superpotraviny tvoří v obsahu jen zanedbatelné množství. Superfoody vám v 250 g balení nabídne skutečně 250 g jemně rozemletých superporavin.

Specializované mixy superpotravin na různé oblasti

Už nemusíte superpotraviny kupovat samostatně a pro jednu oblast zdraví jich tak nakoupit hned několik. Superfoody připravilo mixy pro získání energie, pro imunitu, proti stresu, pro krásu a jako výživu pro dobře fungující mozek. A vznikají další nápadité kombinace superpotravin pro řešení konkrétních problémů krásy i zdraví.

Superpotraviny Superfoody skutečně snadno přidáte do jakéhokoliv jídla

Nesnaží se být hlavní složkou, ale nabízet to, čemu se říká pestrá strava. K vašim běžným oblíbeným jídlům přidat účinné látky z přírody, jež se osvědčují u různých národů. Látky doporučuje moderní věda a většinou nemáme šanci jak se k nim dostat. Snadno je přidáte do snídaňových cereálií, salátových zálivek, do domácích raw kuliček, smoothie, dipů, ale i do zcela běžné stravy. Dejte však pozor, abyste je přidávali pouze do jídla o teplotě nižší, než je 42 °C, což je hranice pro RAW potraviny. Při vyšší teplotě již potraviny ztrácí své vzácné a účinné látky.

superpotraviny

reklama: