www.katedrala.cz


         
Plasty
Vložil/a katalogy visi, Po, 04/16/2018 - 15:16

Vyrábíme a dodáváme PVC závěsy, lamelové clony, kyvná vrata Nabízíme také CNC frézování- formátování deskových materiálů a gravírování CO2 laserem a dokončovací práce, jako je ohýbání či lepení plastů či plexiskla. Dodáváme  lepidla vhodná pro lepení plastů a dvousložková lepidla vhodná pro lepení kompozitů, měkčených plastů s kovy.

Vložil/a michael.hora@te..., Út, 04/01/2014 - 13:12

Dodáváme polotovary ze všech druhů technických plastů ve formě desek, tyčí, trubek, pásek, fólií a přířezů. Máme na skladě víc než 100 tun nejpoužívanějších technických plastů připravených k okamžitému odběru.
Vyrábíme díly z technických plastů na zakázku třískovým obráběním v kusech, menších sériích i ve velkých sériích. Vyrábíme náhradní díly, prototypy podle výkresové dokumentace nebo vzorku.

Vložil/a webmasterZ, Ne, 07/25/2010 - 20:55

Jsme firma z Jižních Čech, která se zabývá svařováním a opravou motoplastů a plastových autodílů jako nárazníky, zrcátka a dalších autoplastů nebo oplastování automobilů a dodávek do potravinářského průmyslu, zakázková výroba dílů z plastu dle Vašeho zadání.

plasty-strakonice.gif
Vložil/a palubky, St, 05/26/2010 - 18:18

Vyrábíme a prodáváme plastové obklady, neboli plastové palubky, a shrnovací dveře. Vyrábíme a prodáváme plastové obklady, neboli plastové palubky, které jsou určeny k obložení vnitřních a venkovních stěn, stropů a podhledů.

Vložil/a registrátorka, Ne, 05/31/2009 - 10:04

Prodej plexiskla (Plexiglas, Perspex, Plexi), polykarbonátu (Makrolon, Barlo), PETg a dalších plastů. Nabízíme zpracování, prodej plexiskla a polykarbonátu na míru. Možná je i zakázková výroba z plexiskla a ostatních plastů pro všechny obory průmyslu.

reklama:

Syndikovat obsah