www.katedrala.cz


         
Pojišťovny
Vložil/a pshk, Po, 03/23/2015 - 14:59

Pojistka na auto je nezbytná pro každého, kdo má vlastní automobil. Dnes si ji můžete uzavřít téměř u každé pojišťovny. Nezbytnou pojistkou je povinné ručení. Ročně zaplatíte 4 až 6 tisíc korun a máte jistotu, že pokud někoho nabouráte, tak úhradu místo vás provede vaše pojišťovna. Bez tohoto pojištění nesmíte na silnici, jinak vám hrozí pokuta. Majitelé nových vozů si často sjednávají také havarijní pojištění, které kryje škody vzniklé přímo na jejich voze, odcizení auta nebo vandalismus.

Vložil/a pshk, Po, 03/23/2015 - 14:53

Životní pojištění je nezbytným finančním produktem pro každého, kdo chce zajistit budoucnost sobě a svým blízkým. Můžete se setkat s rozdělením na rizikové, kapitálové a investiční životní pojištění. To první kryje pouze riziko smrti a ta další dvě mají i spořící složku. To znamená, že pokud se dožijete konce pojistné smlouvy, bude vám pojištění vyplaceno. Sami si můžete stanovit, jak vysoká částka jde na vaše rizika a kolik na úspory.

Vložil/a pshk, Po, 02/09/2015 - 18:08

Úrazové pojištění doporučujeme sjednat úplně každému. Jedná se pojistku, která pokryje vaše výlohy v případě, že se nějak nepříjemně zraníte. Pojištění se vyplácí jednak po dobu pracovní neschopnosti, tak i když se vám stane úraz z trvalými následky (v tomto případě je vyplacena vyšší pojistná částka). Pojištění se obvykle platí měsíčně. Záleží však na tom, kolik měsíčně platíte. Čím více peněz vydáte, tím více vám bude i zaplacena v případě pojistné události.

Vložil/a pshk, Po, 02/09/2015 - 17:21

Cestovní pojištění je jednou z nejběžnějších pojistek, kterou si dnes můžete sjednat. Sjednání cestovního pojištění online vám ušetří peníze, jelikož od pojišťovny často dostanete slevu (až 10 %) a vše vyřídíte rychleji, než když byste tam šli osobně. Sami se rozhodnete, co vše si v rámci pojištění chcete sjednat. O cestovním pojištění se více informací dočtete na těchto webových stránkách. Najdete zde třeba informace o tom, jaké druhy připojištění se k cestovním pojistkám nabízejí.

Vložil/a pshk, Po, 02/09/2015 - 17:12

Hledáte informace o pojištění majetku? Na těchto webových stránkách se dozvíte vše potřebné o pojištění domácnosti i nemovitosti. Najdete zde například, na co vše se pojistky vztahují nebo jak je uzavřít. Jestliže si chcete sjednat smlouvu, doporučujeme vám kontaktovat pojišťovacího poradce nebo využít možnosti sjednání pojištění online, kdy je taková pojistka finančně výhodnější, než když byste si ji vyřizovali osobní formou. Pojištění majetku se vztahuje na možné škody v domácnosti, na nemovitosti i na zvířatech.

Vložil/a jankarat@centrum.cz, St, 09/04/2013 - 21:55

Ať už máte luxusní Mercedes, starší dodávku nebo jakékoliv jiné auto provozované na veřejných komunikacích budete potřebovat mít uzavřené povinné ručení. Nabídka produktů povinného ručení je v české republice velká. Cena povinného ručení klesala, v průměru, až do roku 2012 spíše klesala, ale zdá se, že již dosáhla dna. V současné době spíše stagnuje a některé pojišťovny již zdražili nebo plánují zdražení.

Vložil/a jankarat@centrum.cz, Po, 08/26/2013 - 17:06

Povinné ručení vozidel v posledním roce u některých pojišťoven znatelně podražilo. Je to další rána pro rodinný rozpočet, protože kromě povinného ručení pomalu, ale jistě zdražuje i benzin nebo nafta. Jak se tedy vyhnout zdražení pojistky na vaše auto? řešením může být porovnání nabídek jednotlivých pojišťoven a výběr té nejlevnější. Dříve by takové porovnávání bylo zdlouhavé a stejně tak vyřizování nového pojištění by vám mohlo zabrat čas.

Vložil/a nejlepsibydleni, So, 03/30/2013 - 16:52

Srovnání povinného ručení v naší kalkulačce online vám usnadní rozhodování jaké povinné ručení si pro své vozidlo zvolit.Provádíme srovnání jak pro auta, tak motocykly či vozidla k podnikání.S námi najdete řešení.

Vložil/a nejlepsibydleni, So, 03/30/2013 - 16:52

Na výběr jsou desítky tisíc kombinací povinného ručení ze kterých lze volit. Zkuste od oka z té nabídky vybrat to nejlevnější povinné ručení pro vás! Normální smrtelník to bez kalkulačky povinného ručení nezvládne.

Vložil/a nejlepsibydleni, So, 03/30/2013 - 16:51

Známější jako„Povinné ručení“ je popsáno v zákoně č. 168/1999 Sb a nazváno „Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla“. Zákonné pojištění motorových vozidel sjednáte online u nás během 5 minut.

reklama:

Syndikovat obsah