www.katedrala.cz


         
Vložil/a merlin, Po, 04/12/2010 - 09:21

Vitamíny, minerály, extrakty, léčiva
Nabízíme Vám přírodní vitamíny, minerály, extrakty a léčiva v BIO kvalitě, od nejlepších světových výrobců - Finclub a Diochi.

V naší poradně se dočtete, jak léčit Váš konkrétní problém a které přírodní prostředky Vám při léčbě pomohou. Produkty si lze jednoduše objednat a nechat zaslat na dobírku pohodlně až domů. Můžete využít výhodné množstevní slevy.

Produkty společnosti Finclub jsou 100% přírodní vitamíny, minerály a bylinné extrakty z ekologicky nejčistších oblastí Finska. Jedná se o produkty a služby těch nejvyšších kvalit, které si brzy získají Vaši důvěru a oblibu.

Přípravky firmy Diochi jsou vyrobeny na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. Jsou to bioinformační posilující prostředky, vyrobené z rostlin a éterických olejů.

Více na www.reiki-mistr.cz

Artigel

Od FCC užívám Artigel.
400131 ARTIGEL Bi-sol
V ke konci měsíce užívání jsem začala po bytě zapomínat berle, další měsíc jsemje měla na schody a po třetím měsíci jsem vyšlapkala sama první patro. Nu a dnes, nohy nepřetěžuji a berle mám doma v komoře, jen když jdu někam dál mimo domov, mám je v autě, to spíše pro jistotu.
Takže je to opravdu tak , jak píší...Účinnost a přednosti Artigelu byly prokázány nejen laboratorně, ale i klinicky. Při každodenním užívání Artigelu došlo u lidí trpících artrózou k objektivnímu zlepšení stavu již ve 4. týdnu v 36,8% a v 16. týdnu v 84,2%.

Máte-li artrózu, či osteoporózu, mohu vřele doporučit: http://finclubshop.en101.cz/?24,400131-artigel-bi-sol

Šárka Ksandrová

http://en101.cz
Skypename: sarahaba
Mobil: 725613496

reklama: