www.katedrala.cz


         
Pronájmy
Vložil/a pshk, St, 04/29/2015 - 12:51

Podívejte se na nabídky pronájmu kanceláří a dalších nebytových prostor v Praze. Zajištění pronájmu v hlavním městě se často pojí s vysokými náklady. Podívejte se, jak najít vhodný pronájem, který bude dostatečně vybavený dle vašich představ a bude za výhodnou cenu. Nejdražší nabídky na pronájem očekávejte v centru hlavního města, na jeho okraji zase naopak najdete ty, které pro vás budou cenově dostupnější. Na tomto webu najdete vše důležité proto, abyste si mohli pronájem v Praze pohodlně zajistit.

Vložil/a pshk, Po, 05/19/2014 - 16:49

Obchodní dům Kotva nabízí celou škálu služeb. Jednou z nich je i pronájem kanceláří a dalších nebytových prostor přímo v obchodním domě a v ulici Revoluční. Pro své podnikání si zde můžete zajistit plochu o desítkách až stovkách metrů čtverečních. Tyto plochy se dají využít k jakémukoliv účelu. Pronajměte si kancelář v centru hlavního města, odkud budete mít vše na dosah a kde snáze zapůsobíte na své potenciální zákazníky i obchodní partnery.

Vložil/a Petardice, Ne, 10/09/2011 - 18:17

Pronájem kanceláří a virtuálních kanceláří v Praze 5, nabídka údržby nemovitostí (malířské, zednické a štukatérské práce, mytí, opravy a celkové rekonstrukce domů a pod.).

Vložil/a borec, Po, 07/25/2011 - 19:23

 Pronájem zařízených bytů v atraktivní lokalitě města Jihlava - Vysočina. Každý nabízený byt je možné začít ihned využívat bez dalších nákladů. Vyberte si z přehledné nabídky byt, který přesně vyhoví Vašim nárokům. Využijte pronájem zařízených bytů v Jihlavě!

Vložil/a pujcsito, So, 05/14/2011 - 22:03

Portál pujcsi.to nabízí možnost zapůjčit vlastní věci a služby a také zapůjčit si věci/služby ostatních lidí/půjčoven. Věci/služby je možné nalézt pomocí intuitivního vyhledávání s možností zobrazit nalezené výsledky na mapě. Tímto způsobem můžete například nalézt věci/služby ve Vašem okolí.

Vložil/a Financier, St, 05/04/2011 - 16:25

Umožňujeme profesionálně a bez realitky inzerovat pronájem bytů a najít byty k pronájmu bez provize. Inzerce nabídek a poptávek na pronájem bytu je účinná. Je zde podrobný návod jak na pronájem bytu bez realitky s mnoha příklady.

Proč začít pronájem bytu přes internet?

Inzerovat byty k pronájmu se Vám vyplatí protože:

- Pronájem bytů je výrazně výhodnější, rychlejší a jednodušší
- Inzerci pronájmu bytu uvidí denně tisíce a tisíce lidí ze všech koutů České republiky i zahraničí
- nabídku bytu k pronájmu je možné různými formami zviditelnit před ostatními

Vložil/a johnny008, Út, 09/14/2010 - 15:36

Centrum Šumavská Vám nabízí k pronájmu kancelářské, obchodní a skladové plochy. Možnost pronájmu prostor pro výukové kurzy a semináře. Výborná dostupnost od centra města Brna automobilem i městskou hromadnou dopravou. Více než 17 500 m2 pronajímatelných kancelářských a skladovacích ploch.

Vložil/a Petrh, St, 11/04/2009 - 17:42

Chcete inzerovat, prodat, pronajmout či koupit byt? Nabízíme vám možnosti, které jinde nejsou. Snadný přístup a jednoduché ovládání v administraci. Vysoká efektivita inzerce. Registrujte svůj požadavek zdarma.

reklama:

Syndikovat obsah