www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 12/18/2021 - 18:59

Pozvat hosty a informovat své známé o vašem radostném dni je jednou z příjemných svatebních povinností. K tomu slouží svatební oznámení, jež se posílá v notném předstihu před jedním z nejkrásnějších dnů vašeho života. Stejně tak ho mohou použít i všichni tajnůstkáři, kteří jeho prostřednictvím dají všem vědět o svatbě již uskutečněné.

Na co je potřeba myslet?

Svatební oznámení posílejte s dostatečným předstihem, aby si všichni pozvaní hosté mohli zajistit účast. Ještě předtím byste měli mít představu o tom, v jakém stylu a barvách bude svatební den vyveden. Tomu by měly odpovídat i další svatební doplňky. V současné době je vskutku z čeho vybírat, neboť se k výrobě a tisku svatebního oznámení používají ty nejmodernější metody a stroje. Kromě toho si můžete nechat zhotovit ve stejném provedení též jmenovky, jídelní menu, etikety, krabičky, knihy a samolepky. O to pomocí kyoprint - luxusní svatební tiskoviny, jež vyřídíte online z pohodlí vašeho domova.

Dejte si záležet

Svatební oznámení by mělo obsahovat základní náležitosti týkající se jména snoubenců, datumu a místa svatebního obřadu. Velmi pěkně vypadá, pokud jsou tyto formality doplněny výstižným mottem či humorným textem. Svatební oznámení lze vytvořit v různých kolekcích, a to buď klasickým tiskem, či laserovou technologií. Takovéto oznámení vypadá velmi luxusně, neboť vás na první pohled zaujme jeho netradiční zpracování. Svatební tiskovina je doplněna o digitální výsek ve tvaru něžných ornamentů a romantických motivů. Je-li zkombinován z metalickým nebo přírodním papírem vysoké gramáže, jedná se o povedený umělecký kousek. Dnešní online doba nám umožňuje poslat svatební oznámení elektronicky. Samozřejmě si to s jeho tištěnou podobou nezadá, ovšem je to velmi šikovné řešení v případě, kdy potřebujeme někoho rychle pozvat.

reklama: