www.katedrala.cz


         
Teplice
Vložil/a katalogy visi, Čt, 05/09/2019 - 20:37

Rodinná firma v klidné části nedaleko centra města. Velmi osobní, přátelský přístup. Parkoviště je zdarma s kamerovým systémem, večer se zamyká. Vysoký standard pokojů hotelového typu. Odhlučnění všech prostor. WiFi zdarma v celém objektu. Prostor atria v klidné zóně. Možnost wellness či kosmetických procedur a masáží i fitness pro hosty zdarma. Parkoviště s kamerovým systémem (večer se zamyká).

Vložil/a katalogy visi, Čt, 11/29/2018 - 12:34

Internetový a kamenný sportovní obchod na tenisové a badmintonové potřeby, testování a servis raket. Nabízíme zboží značek Babolat, Yonex, Head, Wilson, Pro´s Pro, Nike, Victor, ProKennex a další. S výběrem vhodné rakety, výpletu, obuvi a ostatních potřeb vám rádi odborně poradíme. Hrajeme tyto sporty na závodní úrovni, takže můžeme doporučit optimální zboží dle vašich požadavků na základě osobních zkušeností. Většinu zboží máme skladem, přijďte si je k nám do kamenného obchodu osahat a některé zboží i otestovat.

Vložil/a katalogy visi, Po, 04/16/2018 - 15:16

Vyrábíme a dodáváme PVC závěsy, lamelové clony, kyvná vrata Nabízíme také CNC frézování- formátování deskových materiálů a gravírování CO2 laserem a dokončovací práce, jako je ohýbání či lepení plastů či plexiskla. Dodáváme  lepidla vhodná pro lepení plastů a dvousložková lepidla vhodná pro lepení kompozitů, měkčených plastů s kovy.

Vložil/a katalogy visi, St, 04/11/2018 - 15:21

Hotel ALMOND je malý rodinný hotel, nabízející komfortní ubytování na okraji Teplic. V hotelu se nachází jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, k dispozici jsou i čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi a jeden bezbariérový dvoulůžkový pokoj. Hostům nabízíme bezplatně parkování na uzamčeném oploceném parkovišti.

Vložil/a optomedia@seznam.cz, Út, 09/20/2016 - 16:19

Moderované rozcestí internetWEEK.czJsme magazín o zajímavostech. Zajímá nás věda a technika, cestování, podnikání, historie, záhady, automobily a dění kolem nás. Doma i ve světě. Na tomto blogu se pokusíme vyzdvihnout to nejzajímavější z našeho jinak obsáhlého webu: internetWEEK.cz

https://internetweekcz.blogspot.cz/ >>>


Na internetWEEK.cz najdete také rozcestí na nejzajímavější články z internetu. Každý den. Přehledně v deseti skupinách: http://internetweek.cz/ >>>


Vložil/a optomedia@seznam.cz, Pá, 07/22/2016 - 18:08

Jak začít podnikat, založit firmu, dosáhnout úspěchu a mnohem více Vám poradí portál pro podnikatele ABECEDA PODNIKÁNÍ...
Věnujeme se tématům "když se nedaří", co a jak dělat lépe. A nejen v podnikání, ale také ve svém životě! Abeceda podnikání je nyní úzce propojena s internetovým magazínem internetWEEK.cz - doufáme, že o podnikání a cestě k úspěchu tak najdete všechny potřebné informace!

Vložil/a pastisoft, St, 06/24/2015 - 00:45

Počítače Most, opravy počítačů, odvirování počítačů a notebooků, záchrana dat, zrychlení počítače, odstranění nechtěných programů, zálohování dat, instalace operačních systémů (i Linuxových), instalace zařízení a tiskáren, počítačové sítě, údržba PC. Instalace a konfigurace Linuxových přijímačů (Dreambox). Kusová výroba počítačů se zaměřením na dobrý poměr cena / výkon, rozšířitelnost a dlouhou životnost. Máme zkušenosti i s 3D grafickými stanicemi, servery, diskovými poli, sítěmi, datovými přenosy.

Vložil/a enco, Po, 01/19/2015 - 10:28

Dodáváme kvalitní automatické kotle splňující podmínky pro čerpání dotací v programech Kotlíková dotace a Nová zelená úsporám. Všechny naše kotle jsou zařazeny ve 4. emisní třídě a je možné na ně čerpat dotaci 60.000 Kč

reklama:

Syndikovat obsah