www.katedrala.cz


         
Vložil/a optomedia@seznam.cz, Po, 12/12/2016 - 23:31

potravinové doplňky škodíNeexistuje jediný věrohodný důkaz, že vitamínové doplňky pomáhají!


Existuje řada vědeckých studií, které prokazují zvýšený výskyt rakoviny u skupin lidí, užívající pravidelně vitamínové doplňky!


Toto téma nás velice zajímá. Proto jsme pro něj vytvořili průběžně aktualizované moderované rozcestí. Jedná se o jeden z nejhlouběji zakořeněných mýtů v dnešní společnosti. Upozorněte na rizika užívání potravinových doplňků také své blízké!


Pokud se zajímáte o zdraví a zdravé potraviny, navštivte internetWEEK.cz - kategorie ZDRAVÍ

Vložil/a optomedia@seznam.cz, Ne, 11/13/2016 - 16:53

vánoční ozdobyVánoce můžete mít krásné. A nemusí být drahé. Naopak, přinášíme Vám tip, jak si na svátky originálně ozdobit dům, zahradu i vánoční stromeček...

Vložil/a priasyst, St, 02/06/2013 - 12:24

 

Nápoje, výdejníky vody, výdejníky na vodovodní řád, vodovodní filtry, kávovary a nápojové automaty

 

Vložil/a propitak, Po, 10/29/2012 - 15:19

Pojďte se bavit s našimi vtipy. Čeká na vás humor a zábava, vybrali jsme pro vás ty nejlepší vtipy, vtipná videa a obrázky, dále hantec, nářečí a citáty.

Vložil/a webdomena1, Pá, 10/12/2012 - 14:19

Jedním z hlavních motivů při pořizování centrálního vysavače je, že se výrazně zlepší prostředí, ve kterém bydlíme nebo pracujeme. Uvnitř budov trávíme stále více času a při skutečnosti, že neustále narůstá procento naší populace, které trpí dýchacími potížemi nebo různými formami alergií, je účinná a efektivní forma úklidu mimořádně důležitá. Komerční centrální vysavače Disan nacházejí uplatnění ve větších budovách, jako jsou např.

Vložil/a nvn, Čt, 05/10/2012 - 12:53

 Lektorka první pomoci a poradkyně pro zdravý životní styl. Školení první pomoci pro zaměstnance, lektorská činnost a poradenství pro zdravý životní styl a primární prevenci nemocí (výživa, snižování nadváhy aj.). Univerzitní lékařské vzdělání prohloubené mnoha odbornými kurzy a semináři a více než 10 lety praxe.

Vložil/a optomedia@seznam.cz, St, 03/07/2012 - 19:59

sionské protokolySionské protokoly, oznamující hrozbu židovského spiknutí, byly již dávno označeny za falzum. Přesto sionisté často figurují jako členové konspirační teorie Nového světového řádu. Tzv. Protokoly byly poprvé zveřejněny v carském Rusku v roce 1903 v petrohradském časopise Russkoje Znamja. Historicky se považuje za prokázané, že byly vytvořeny někdy v letech 1897-1903 na zakázku tajné ruské policie, která se snažila zastavit revoluční vývoj v zemi.

Vložil/a optomedia@seznam.cz, St, 03/07/2012 - 19:47

Usáma bin LádinAmeričané ho zabili, hodili jeho tělo do hlubin oceánu a utřeli si ruce s vítězným úsměvem: hotovo! Happy end. Hotovo ovšem není. Usáma bin Ládin zůstává jednou velkou záhadou a mnoho lidí v jeho smrt nevěří. Také neodpovídá stylu amerických tajných služeb pohřbívat něčí tělo ve vlnách moře.

Vložil/a optomedia@seznam.cz, Pá, 02/24/2012 - 13:39

Velké konspirační teorie – UFO a mimozemšťanéI když oficiálně převládá názor, že je to všechno blamáž, přece milióny lidí na celém světě věří, že mimozemšťané jsou tady. Někteří čekají, že nás zachrání, někteří se obávají, že nás uvrhnou do pekla čipového otroctví.

Vložil/a optomedia@seznam.cz, St, 02/22/2012 - 13:20

NibiruNibiru má být bludnou planetou, která proletí naší Sluneční soustavou jednou za 3600 let. Podle NASA je to nesmysl. Kdyby nějaká planeta o velikosti Nibiru, resp. hnědý trpaslík, někdy prolétla středem naší sluneční soustavy, způsobilo by to změny oběžných drah vnitřních planet. Ty se ale dlouhodobě nemění.

reklama:

Syndikovat obsah