www.katedrala.cz


         
Auto
Vložil/a ondrejvlasak, Po, 10/19/2009 - 15:40

Pneu, pneumatika, pneumatiky a jejich historie, skladování a značení. Praktické informace o pneumatikách. Zimní a letní pneu atd. Hlavně značení pneumatik.

Vložil/a taxispirik, Pá, 09/12/2014 - 08:09

Taxi služba v Mikulově a širokém okolí v kteroukoliv denní i noční dobu.
Zajištění dopravy na různé akce.
Doprava po celé České republice.
Zajištění řidiče pro Váš vlastní vůz a jeho odvoz - Drink & Drive.
Airport taxi – odvoz na letiště.
Expresní přeprava – kusové zásilky, dokumentace.
Jezdíme škodou Octavia.
Profesionalita a diskrétnost.
Jezdíme NON-STOP.

Vložil/a jankarat@centrum.cz, St, 08/28/2013 - 14:06

Spočítejte si kolik můžete ušetřit na povinném ručení. Najděte nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidlo. K vybraným produktům získáte pojištění dopravních pokut zdarma. Rychlé vyřízení přes internet.

Vložil/a jankarat@centrum.cz, Po, 08/12/2013 - 15:04

Provoz osobního auta není levnou záležitostí. Ať už máte škodu Favorit nebo luxusní automobil značky Mercedes nesete náklady související s automobilem. První z nich jsou pořizovací náklady, pak také náklady na údržbu vozidla (opravy, průběžný servis), náklady na provoz vozidla (pohonné hmoty) a náklady na provoz vozidla dle požadavků zákona (povinné ručení a technická kontrola). Některé z těchto provozních nákladů automobilu můžete snadno snížit. Věděli jste, že výběrem správné pojišťovny můžete ušetřit i tisíci koruny ročně?

Vložil/a jankarat@centrum.cz, Út, 08/06/2013 - 12:56

Povinné ručení patří k pravidelným, opakujícím se nákladům. Ušetřete na něm. Porovnejte si nabídky pojišťoven a najděte tu nejlevněší pro Vás. Průměrná úspora připadající na jednoho zákazníka činí 1750Kč. Více info a porovnání na webu.

Vložil/a Anonym, Út, 06/04/2013 - 17:41

Střešní nosič kol Thule Freeride nabízí exklusivní design, který oslní každého. Nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také robustní konstrukci a velmi snadné ovládání. Výrobce tohoto nosiče dbá na celkovou bezpečnost nosiče kol. Proto je možné uzamknout jízdní kolo k nosiči kol a samotný nosič kol je také možné uzamknout ke střešnímu nosiči.

Vložil/a euroclassic, Út, 06/04/2013 - 17:39

Nosič kol Thule Euroclassic disponuje exkluzivním osvětlením pomocí LED světel, které zajišťuje velmi dobrou viditelnost. Nadčasový a stylové design dodává nosiči kol výjimečný vzhled vhodný ke všem typům vozům. Díky spojce, kterou budete moci ovládat i jednou rukou připnete nosič kol k tažnému zařízení během několika sekund. Toto upevnění zajišťuje nejvyšší stabilitu a bezpečnost.

Vložil/a motion, Út, 06/04/2013 - 17:30

Střešní boxy Thule Motion nabízejí dokonalý design zajišťující nejefektivnější využití volného prostoru. Autobox je navržen tak, aby každý kousek volného místa byl využit a nic nepřišlo v niveč. Svým vzhledem a propracovaným designem se střešní box Thule Motion hodí na každý automobil.

Vložil/a auta-usa.cz, Čt, 11/15/2012 - 16:57

Dovoz aut z USA za skvělé ceny, přověřené vozy, možné na objednávku nebo výběr z již dovezených vozů v ČR.

Vložil/a Schenky, Po, 09/17/2012 - 17:50

Čeká vás koupě motorového vozidla, jen nevíte, které je vhodné pro vaše účely a finanční stav? Podrobný přehled aktuální nabídky v České republiky najdete v tomto specializovaném seznamu na stránce.

reklama:

Syndikovat obsah