www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 09/24/2019 - 19:35

Zažili jste někdy situaci, kdy do výplaty bylo ještě daleko, a vy jste nutně potřebovali peněžní hotovost? Využijte možnosti tzv. rychlé půjčky, kdy finance dostanete obratem.

Rychlost a pohodlí na prvním místě

Nebankovní půjčky jsou čím dál více oblíbené. V jejich prospěch hovoří velmi rychlé poskytnutí peněz, které máte na bankovním účtu při splnění podmínek téměř okamžitě, a současně se vyhnete zdlouhavému prověřování vaší finanční bonity, jež vás čeká u mnohých bankovních institucí. Zejména u krátkodobých půjček se splatností do 30 dnů, které jsou nejvhodnější variantou k překlenutí doby do výplaty, je jejich získání velice jednoduché. Nepotřebujete k nim ani záruku, ani ručitele.

Jak to funguje?

V prvé řadě využijte online kalkulátoru, v němž si navolíte výši půjčky a délku splácení. Následně zadáte vaše osobní a kontaktní údaje. Důležité je rovněž splňovat požadavky pro poskytnutí půjčky, jimiž jsou plnoletost, bankovní účet vedený na vaše jméno, potvrzení o výši příjmů a řádné hrazení ostatních úvěrů. Poté obdržíte SMS s kódem, kterým si zaktivujete váš profilový účet. Pokud je vše v pořádku, jsou finanční prostředky ihned poslány na vaše bankovní konto. Formou krátkodobých nebankovních půjček je možné si vypůjčit 100-8000 Kč. Stálí klienti mohou dosáhnout dokonce na 30 000 Kč.

S čím je nutné počítat?

Jakmile máte půjčku v termínu splacenou, můžete si v případě potřeby opět požádat o další. Pokud se ovšem stane, že částku nejste schopni v dohodnutém termínu splatit, je možné zažádat o prodloužení termínu splacení až o 30 dní. V takové situaci je nutné počítat s poplatky, jejichž výše se liší s počtem dní prodloužení splatnosti. Ocitnete-li se v nevyhovující finanční situaci, vždy ji s danou nebankovní institucí řešte. Vyhnete se tak vysokým sankcím za neplacení půjčky.

reklama: